Take a fresh look at your lifestyle.

به نام خالق عاشقانه ها

سلام به شما

اگر شما بخواهید هر کاری در این دنیا انجام دهید نیازمند یکسری اطلاعات پیرامون آن هستید، این کار میتواند مهندسی آی تی باشد و یا حتی کار سنگین و طاقت فرسای معدن. این را همه ما می دانیم.

اما چیزی که نمیدانیم و یا حتی میدانیم و به آن توجهی نمی کنیم این است که همه اتفاقات طول زندگی ما اعم از کار و معاشرت و همسرداری و فرزند پروری نیاز به “دانستن” دارند، یعنی ما برای درست زندگی کردن باید اطلاعات و دانسته های خود را از راه درست و صحیح بالا ببریم، تا بتوانبم یک زندگی ایده آل، آرامش بخش و پر از لذت برای خود و همسر دلبندمان بسازیم.

دقیقا هدف ما در پورتال زناشویی همین است! ارائه یک سبک زندگی زناشویی اصولی و درست، که با رعایت آن بتوانید به خوبی یک زندگی دوستداشتنی برای خود و همسرتان رقم بزنید. یک زندگی که هیچ وقت برای هم کسل کننده نباشید، هیچ وقت برای هم تکراری نشوید و هیچ وقت از با هم بودن کوتاه نیایید!

زناشویی یعنی همه محصولاتی که در این مسیر آرامش بخش به آن نیاز دارید، جمع همه این اتفاقات خوب، منهای دردسر و مشکلات، ضربدر بی نهایت نگاه عاشقانه تقسیم بر بر زن و مرد می شود زناشویی …

مسئول سایت: محسن باقری

اصل و خط مشی سایت مبنی بر ارائه محصولات دارای مجوزهای بهداشتی از وزرات بهداشت بوده و کلیه محصولات اعم از کاندوم های تاخیری، کاندوم های خاردار و کاندوم های نازک دارای مجوز های بهداشتی لازم می باشند.

 

محسن باقری
مسئول تیم وب سایت زناشویی